0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
Итого:
0 грн.
Оформить заказ
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

"Найкращі ножі та мультитули Skif Plus - Ваш надійний помічник для повсякденних робіт!"

Skif Plus

Skif Plus – надійні набори ручних мультитулів і потужні ножі для готування домашнього контенту. Наші продукти залишають добре запам'ятані імена і бренди на ринку, адже вони базуються на перевірених матеріалах і створені з глибоким розумінням потреб наших клієнтів. Якщо Ви шукаєте качественні ножі і мультитули для Кухні та творчої діяльності, Skif Plus – це найкраще для Вас.

Skif Plus – це професійні ножі і мультитули з найвищою прочністю і точностю. Завдяки високій якості наших продуктів і професійній службі післяпродажу, ми надаємо Вам повний набір практичних рішень для готування їжі в домашніх умовах. Наша продукція виготовлена зі сталі ХГС, протестована і дотримується законів та вимог до виробництва продуктів для утримання всієї нашої продукції в найвищому стані. Наші продукти високо ціновані та гарантують надійність і міцність на довгий термін. Наші ножі та мультитулі забезпечать Вам якісний готування для Вашої кухні і домашніх справ у будь-якому регіоні світу.

Замовляючи продукцію Skif Plus, Ви отримаєте практичні рішення для домашнього приготування їжі і можете бажати собі якісних готових продуктів і підтримувати здоровий образ життя. Наші моделі мультитулів оснащені потужними двигунами, які допоможуть вам робити більше праці за рахунок підвищеної продуктивності. Замовляючи продукцію від Skif Plus, Ви можете бути впевнені у постійному оновленні продуктів, надійністі і якісному сервісі післяпродажу. Наші продукти – це завжди надійний вибір для Вашої кухні і творчих справ.

Лопата Skif Plus Wombat IЛопата Skif Plus Wombat IДлина:820 ммНазначение:УниверсальныеБренд:Skif PlusКраїна виробник:УкраїнаКоличество в уп:1
В наличии
Код: 63.01.52
1 970 грн.