0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
Итого:
0 грн.
Оформить заказ
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

"Професійний Бренд Okuma: Надійний Інструмент для Ваших Потреб у Інтернет-Магазині"

Okuma

Okuma – це відома торгова марка, яка займає свою нишу на ринку товарів для риболовлі уже давно. Вона зробилася відомою для всіх риболовців завдяки своїм високим вимогам до якості і продуктивності при проектуванні і виробництві всього, що має зв'язок із риболовлею.

В магазині для риболовлі Okuma ви знайдете широкий асортимент продуктів, таких як лодки, шнури, віддільні блоки управління, ролики, пристосування до катерів і безліч інших риболовних засобів. Компанія Okuma співпрацює з досвідченими дизайнерами і інженерами, які постійно розвивають водночас існуючі продукти та розробляють нові.

У магазині для риболовлі Okuma ви знайдете як прості та потужні пристрої, так і системи, які допоможуть вам дізнатися деталі про глибину, температуру води та багато іншого. По всьому продуктуванню марки Okuma характерні високі якісні стандарти і постійне розвиток. Тому будь впевненим, що ви завжди отримаєте тільки найкраще при покупці товарів для риболовлі Okuma.

Катушка Okuma Inspira ISX-20 FD ISX-20WКатушка Okuma Inspira ISX-20 FD ISX-20WТипоразмер шпули:1000Фрикцион:ПереднийМатериал шпули:АлюминийК-во подшипников, шт:5Запасная шпуля:Нет
Нет в наличии
Код: 1353.09.45
1 890 грн.
2 490 грн.
24.1%
-600 грн.