0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
Итого:
0 грн.
Оформить заказ
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

"Надійні і прочні нідерландські ножі від бренду Morakniv"

Morakniv

Morakniv є елітними професійними нідерландськими брендом ніжів та ручних інструментів. Бренди Morakniv народилися в північній Швеції в ХІХ столітті і з моменту свого заснування постійно посилював свій професійний рівень досягнень. На сьогоднішній день їхня продукція відіграє велику роль у хобі. На сьогодні це найбільш поширений бренд в Швеції та популярний не тільки серед професіоналів, а й любителів спортивних розваг. Morakniv пропонує багато різних видів ніжів та ручних інструментів як для професіонального використання, так і для любителів. Продукти цього бренду базуються на національній традиції шведського ніжного квіткоріння. Для цього використовуються тільки автентичні шведські матеріали - сталь, дерево і каміння. Ніжі цього бренду пропонують найлегшу конструкцію з максимально високою прочністю, так що вони підійдуть для професіонального застосування. Ручні інструменти включають в себе різноманітні сокири, лопати, топори, ножі, а також лабораторні пристрої, такі як піноліти та драбильня.

Morakniv популярний через своє досвідчене працівництво і персоналізовані продукти, які оснащені професійною прочністю і зручністю використання. Конструктивна якість їхніх продуктів і його підлаштування до потреб й поставлених стандартів дозволяє їм бути лідером у своїй сфері. Якщо Ви шукаєте високопрочні ніжі та ручні інструменти, вам необхідно спробувати Morakniv. Найкращі ніжі та інструменти цього бренду ми пропонуємо за приятними цінами в нашому інтернет-магазині.

Нож Morakniv FlexНож Morakniv FlexБренд:Mora, MoraknivМатериал клинка:Sandvik 12C27Материал рукоятки :Пластик + резинаДлина клинка мм:88 ммОбщая длина мм:203 мм
В наличии
Код: 2305.01.05
620 грн.