0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
Итого:
0 грн.
Оформить заказ
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

"Диктуйте Світу З Брендом Evinrude"

Evinrude

Evinrude – це провідна компанія серед виробників потужних лодочних моторів. З 1903 року, коли було засновано першу компанію, вона відрізняється постійною інновацією і будує лодочні мотори для найрізноманітніших вимог клієнтів. Evinrude поставляє потужні, надійні і зручні в експлуатації лодочні мотори, які завжди стримуються надати клієнтам максимальний комфорт і безпеку під час плавання. Історія бренду Evinrude починається зі створення першого лодочного мотора з потужністю 1,5 кіловат. З тих пір, компанія розвивалася і зросла до професійного производителя лодочних моторів, який сьогодні поставляє продукти високої якості для багатьох країн світу.

Evinrude пропонує потужні, ефективні і надійні лодочні мотори для всіх видів рибальства. Вони працюють на бензині, дизелі і електроенергії, а також мають різні потужності, від 2 до 300 к.с. Evinrude пропонує потужні лодочні мотори для всіх типів лодок, від малих до великих. Вони також мають багато додаткових функцій, наприклад, систему автоматичного зсуву, регулювання потужності і підтримку бездротового режиму роботи. Крім того, лодочні мотори Evinrude мають високу ефективність, тому вони дуже економні і надійні.

Evinrude – це бренд, який розвивається і пропонує сучасні та надійні лодочні мотори, які завжди відповідають вимогам клієнтів. У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти широкий асортимент продукції Evinrude, від одноциліндрових до багатоциліндрових моторів, які задовольнять будь-які вимоги. Ми пропонуємо професійну підтримку, гарантії і високі стандарти якості, тому Ви можете бути впевнені, що Ви завжди отримаєте найкраще з найкращого.

Не найдено ни одного товара.