0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
Итого:
0 грн.
Оформить заказ
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

"Надійний бренд EOS Fishing для людей, які люблят рибалку! Преміум Бренду"

EOS

EOS Fishing – професійний інструмент для ловлі риби. Наші продукти створені з урахуванням високих стандартів якості та довготривалості. Завдяки досконалій конструкції і високій проходимості наші компоненти привернуть увагу і вражають навіть досвідчених рибалок. Ми забезпечуємо високий рівень безпеки для наших клієнтів, пропонуючи лише перевірені матеріали та висококласний дизайн.

У нас ви знайдете великий вибір приладів для ловлі риби, включаючи приманки, воблери, хвостовики, катушки, снасти, плавники, прикінцевки та багато інших. Наша продукція компактна та легка в використанні, при цьому вона витривала навіть самі найскладніші умови ловлі. Наші продукти забезпечують довготривалу роботу та застосовуються у багатьох активних видах спорту.

Якщо ви шукаєте якісні прилади для ловлі риби, то EOS Fishing - це відмінний вибір. Ми пропонуємо безпечну та висококласну продукцію, яка стане достойною допомогою у вашій рибальній пригоді. Відвідуйте наш інтернет-магазин та обирайте продукцію EOS Fishing для полювання, яке залишиться надовго в вашій пам'яті.

Матчевое удилище EOS Shandor Match 3.6м 5-25гМатчевое удилище EOS Shandor Match 3.6м 5-25гМатериал удилища:КарбонКонструкция:ШтекернаяКастинг:5 — 25Вага:225 гСтрой:Medium
В наличии
Код: 17140/360
1 150 грн.
Колокольчик EOS  Колокольчик EOS Бренд:EOS
В наличии
Код: 8103800-S
15 грн.
Зевник EOS с шариками 17cм (321043)Зевник EOS с шариками 17cм (321043)Бренд:EOS
В наличии
Код: 321043
50 грн.