КАТАЛОГ ТОВАРОВ

ЛИКВИД TRAPER AROMATIX GST 350г.


Риболови з досвідом використовують різні принади для приманювання риби. Ароматизатори для риболовлі потрібні, щоб заманити рибу та активізувати її клювання.

Кожен вид мешканців водойми відгукується на свій запах, потрібно точно знати – який аромат діє на карася, коропа чи сома.

Польський виробник атрактантів та ароматизаторів Traper виробляє різні види прикормів. Варто знати, що у Трапера немає несумісних між собою речовин. Різні аромати гармонійно поєднуються, використовуються для заманювання різних видів риби.

Простота використання та можливість поєднання з іншими приманками вигідно вирізняють атрактанти Traper на фоні продукції інших виробників.

Ліквід Traper Aromatix GST

Рідка добавка, створена з натуральних інгредієнтів, насичена амінокислотами, атрактантами та смаковими добавками. Ліквід вирізняється високою харчовою цінністю, що значно збільшує цікавість риби до приманки, просоченої рідиною Трапер.

На 1 кілограм суміші використовують 70 – 100 грам ліквіду Traper Aromatix.

Приманка чудово взаємодіє з зерновими сумішами, різними міксами, пелетсом. При додаванні ліквіду Traper Aromatix у суміші для прикормки, значно збільшуються шанси упіймати трофейний екземпляр.

Як використовують різні типи атрактантів Трапер?

Риболови з досвідом використовують певну кількість наживи, до якої додають ароматизатори. Важливо дотримуватися пропорцій, вказаних виробником. При надмірному використанні запах злякає рибу, вона піде геть від місця рибалки.

Певні серії ароматизаторів рекомендовані для використання в різну пору року. Приманку занурюють в воду поступово – запах повільно поширюється у товщі води, заманюючи рибу.

Ароматизатор у вигляді пасти надійно прилипне до приманки, що забезпечить повільне поширення запаху у воді.

Атрактанти у вигляді липких незмивних сиропів надійно обволікають риболовні снасті та наживки, гарантують стійкість аромату. Також використовуються ароматизатори у вигляді аерозолю.

Детальніше про лінії Трапер

Виробник пропонує покупцям багатий асортимент товарів для рибалки. Кожна серія використовується для певних видів риб та умов риболовлі.

  • Gold. Розроблена для професійних риболовів. Атрактант дрібного помолу, який використовують для заманювання різних видів риб. До неї додають мотиля, опариша. Риба швидко заходить в місця вилову.
  • «Champion». Атрактант для річної риболовлі. Виділяє тонкий аромат, приманює велику річкову рибу.
  • «Grand Prix» – гарний засіб для озерної рибалки.
  • «Concours» – атрактант, який використовують для зимової риболовлі. Діє навіть у холодній воді. Чудово приманює різну рибу.
  • «Magic». Змішується с харчовими добавками, добре діє на плітку.
  • «Expert» – кращий атрактант для ляща та підляща. Його використання практично гарантує гарний улов.
  • Атрактанти серії «Sekret» полюбляють різні види риби – карась, плітка, лящ.
  • З «Giant» гарно клює білий амур та короп.

Торгова марка Traper пропонує різні серії ароматизаторів. Щороку спеціалісти представляють нові розробки для активної риболовлі. З продукцією цього бренду гарантований гарний улов, а час, проведений біля водойми, запам’ятається яскравими емоціями.